0

Moje oferty

  Szosowa Majówka nad Gardą

  • typ: Szosa
  • kraj: Wyszukiwarka, Włochy
  • trudność: Średnia
  • zakwaterowanie: Pensjonaty / Hotele
  • wyżywienie śniadania
  • transport: autokar / bus

  Cena:
  2 290 PLN

  Masz pytania odnośnie wyjazdu? Podaj numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą:

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wiktor Nowak FLY ACTIVE, ul.Kantorowicka 42, 31-763 Kraków NIP 678-308-10-28, w celach związanych z realizacją procesu wstępnego zgłoszenia na określoną imprezę turystyczną. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą procesów zgłoszeniowych w ramach serwisu jako administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesów zgłoszeniowych oraz weryfikacyjnych.

  szczegóły wyprawy

  • Zapisz ofertę

  Włochy - Garda - Torbole

  Słyszysz Garda myślisz rower – jezioro Garda to bez wątpienia ewenement na skalę światową jeśli chodzi o jednoślady i to w dodatku te szosowe jak i MTB, ilość tras, różnorodność, dostępność i jakość dróg, oraz pogoda tworzą to miejsce wręcz idealnym do spędzenia tygodnia na dwóch kółkach.

  Północny brzeg jeziora, a dokładniej miejscowość Torbole w bezpośrednim sąsiedztwie Riva del Garda to miejsce wybierane przez nas po raz kolejny na tygodniowy obóz.

  Torbole położone jest na wysokości raptem 65m n.p.m., ale otaczające je góry sięgające 2 tys metrów sprawiają, że trasy zaspokoją nawet najbardziej wymagających kolarzy, a płaska runda wokół jeziora pozwoli odetchnąć po ciężkich wspinaczkach, do tego jak dodamy istnie kolarski klimat jaki tworzą liczne kafejki, mnóstwo kolarzy z całego świata, sklepy rowerowe, serwisy czyni to miejsce do którego będziesz chciał jeszcze powrócić.

  Dzień 1

  Wyjazd z Polski (Żywiec lub Nowy Targ) w godzinach wieczornych ok. 21

  Dzień 2

  Przyjazd do Włoch – Torbole w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie, rozpakowanie, oraz sprawdzenie sprzętu, wieczorne omówienie całego tygodnia

  Dzień 3

  85km 1600m przewyższenia

  Do pokonania trasa licząca 85km z przewyższeniem 1600m, najwyższy punkt tego dnia to 1166m n.p.m. – Punta Veleno – bez wątpienia jest to najtrudniejszy podjazd w okolicach jeziora Garda, trud włożony w jego pokonanie wynagradzają widoki, gdzie z góry możemy podziwiać jezioro Garda.

  Dzień 4

  85km 1500m przewyższenia

  Na początek do pokonania dystans 85km jednej z ładniejszych rund jakie można pokonać w okolicy, widok na Gardę, wodospady w Stenico czy turkusowe jezioro Tenno sprawia, że rundę można jeździć bez końca

  Dzień 5

  120km 2250m przewyższenia

  Będąc nad Gardą jest to bez wątpienia runda którą obowiązkowo trzeba zaliczyć, a mianowicie słynne Monte Baldo, z podjazdem o długości 22km i szczytem sięgającym 1640m n.p.m., tędy jechał też słynny wyścig Giro d’Italia w 2013r a triumfował Vincenzo Nibali.

  Dzień 6

  Zasłużony dzień odpoczynku, który warto wykorzystać na zwiedzanie Riva del Garda, rejs statkiem po jeziorze, czy regeneracje  w  pobliskich basenach termalnych

  Dzień 7

  125km 2900m przewyższenia

  Jeden dzień 3 jeziora – tego dnia zaliczymy dodatkowe dwa jeziora a mianowicie Lago di Ledro, oraz Lago d’Idro, na trasie czekają na nas dwa dłuższe podjazdy a najwyższy szczyt tego dnia to zaledwie 950 m n.p.m.

  Dzień 8

  105km 1650m przewyższenia

  Ładna ciekawa trasa do ośrodka narciarskiego Andalo znajdującego się na wysokości 1005m n.p.m., powrót zjazdem który przy dobrej widoczności pozostaje w pamięci na długo, a każdy zakręt jest z jeszcze piękniejszym widokiem.

  Dzień 9

  Wymeldowanie się oraz wyjazd w kierunku Polski w godzinach porannych

  Program wyjazdu może ulec zmianie w przypadku złej pogody lub innych czynników mających wpływ na bezpieczeństwo naszych uczestników.

  Cena zawiera:

  • Przejazd na Trasie Polska-Włochy-Polska
  • Zakwaterowanie - Hotel *** wraz ze śniadaniem – pokoje 2 osobowe
  • Korzystanie z udogodnień hotelowych dla kolarzy, garaż, myjnia,
  • Transport rowerów, oraz bagaży
  • Usługi opiekuna/przewodnika grupy
  • Samochód techniczny w razie awarii
  • Ubezpieczenie

  Cena nie zawiera :

  • Opłaty klimatycznej płatnej na miejscu (ok 10 euro tydzień)
  • Dodatkowego wyżywienia poza śniadaniami

   Inne:

  • Możliwość wypożyczenia roweru
  • Warunkiem uczestnictwa jest akceptacja regulaminu
  • W celu zgłoszenia wymagane jest wypełnienie formularza zgłoszenie oraz wpłata zaliczki
  • Możliwość przyjazdu z osobą towarzyszącą (cena ustalana indywidualnie)

  Grupy:

  • Podczas wyjazdu zostaną utworzone 2 grupy o różnym stopniu zaawansowania, tak aby każdy z uczestników czuł się swobodnie.
  • Wyjazd jest skierowany dla osób jeżdżących na co dzień, gdzie pokonanie dystansu 100km w terenie górzystym nie sprawia problemów.


  Ciekawe artykuły

  Pokaż wszystkie

  Szosowa Majówka nad Gardą to wspaniała wyprawa rowerowa, która urzeka pięknymi widokami, urozmaiconymi trasami oraz wyjątkowymi ludźmi poznanymi na trasie. Wycieczki Szosa pozwalają na odkrywanie nowych destynacji w takich krajach jak: Wyszukiwarka, Włochy, które dostarczają wyjątkowych wrażeń krajobrazowych i kulturowych. Wyjazd rowerowy realizowany jest w zakwaterowaniu Pensjonaty / Hotele, wyżywieniu śniadania oraz transporcie autokar / bus. Organizatorem wyjazdu jest rowerowe biuro podróży Sports Camp gwarantujące niezapomniane wakacje rowerowe, które na długie lata zapadną w pamięci. Zapraszamy do skorzystania z unikalnej oferty!