0

Moje oferty

  Sardynia - Costa Verde

  • typ: Rekreacja
  • kraj: Włochy
  • trudność: Średnia
  • zakwaterowanie: Namioty
  • wyżywienie własne
  • transport: autokar / bus

  Cena:
  2 700 PLN

  Cena promocyjna przy zapisach do 31.05.2019

  Masz pytania odnośnie wyjazdu? Podaj numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą:

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wiktor Nowak FLY ACTIVE, ul.Kantorowicka 42, 31-763 Kraków NIP 678-308-10-28, w celach związanych z realizacją procesu wstępnego zgłoszenia na określoną imprezę turystyczną. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą procesów zgłoszeniowych w ramach serwisu jako administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesów zgłoszeniowych oraz weryfikacyjnych.

  szczegóły wyprawy

  • Zapisz ofertę

  S. Teresa di Gallura | Olbia

  Sardynia - druga co do wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym – leży dokładnie w połowie drogi między wybrzeżem Włoch a plażami Tunezji. 
  Izolacja Sardynii działa na jej korzyść, stwarzając warunki, w których wykształcił się naród o specyficznym charakterze, jak również rozwinęły się niespotykane nigdzie indziej gatunki zwierząt i roślin. 

  Fenicjanie i Rzymianie, Arabowie i Hiszpanie, Sabaudczycy i Włosi pozostawili trwałe ślady w kulturze, sztuce i architekturze Sardynii, której tożsamość jest zlepkiem tych wszystkich wpływów. Poszczególne regiony Sardynii różnią się – nawet wioski leżące w odległości zaledwie kilku kilometrów od siebie zdają się przynależeć do zupełnie innych światów. Pod tym względem wyspa jest jak mały kontynent.
  Jednak to z czego najbardziej słynnie wyspa to przepiękne plaże.

  STOPIEŃ TRUDNOŚCI: B/C 

  Dość łatwa trasa, głównie drogi asfaltowe i szutrowe, etapy do 50 km długości. Nie brakować jednak będzie kilku pagórkowatych odcinków. Wyjazd ma charakter stacjonarny, tak więc każdego dnia będziemy dostosowywać trasy według chęci i możliwości uczestników.

  Dzień 1: 
  Zbiórka w Warszawie, Krakowie i Katowicach. Busem kierujemy się na południe w stronę Włoch. 

  Dzień 2-8: 
  Rankiem docieramy do włoskiego portu Livorno, skąd promem przeprawimy się na Sardynię. Kolejny tydzień spędzimy w rejonie Costa Verde na północy Sardynii 
  Costa Verde czyli Zielone Wybrzeże to jeden z mniej znanych regionów Sardynii, nie zadeptany jeszcze stopami turystów. To także rejon z pięknymi plażami i rewelacyjnymi ścieżkami rowerowymi pozwalającymi zapoznać się zarówno z wybrzeżem, jak i z wiejskim życiem Sardynii, poznać jej klimat i mieszkańców. 

  Dzień 9-10: 
  Wieczorem opuszczamy Sardynię i nocnym promem przeprawiamy się do Livorno. 
  Po całodziennej drodze busem docieramy do Krakowa, Katowic i Warszawy.

  *PROGRAM ORAZ JEGO POSZCZEGÓLNE ELEMENTY MOGĄ ULEC ZMIANIE ZE WZGLĘDU NA WARUNKI POGODOWE I KONDYCJĘ UCZESTNIKÓW.

  Cena zawiera: 

  • Noclegi na kempingach pod namiotami
  • Przejazd autokarem z/do Krakowa i Katowic 
  • Opłaty promowe 
  • Transport bagaży na trasie 
  • Usługi opiekuna grupy 
  • Ubezpieczenie KL i NW >>Ogólne Warunki Ubezpieczenia<< 

  Cena nie zawiera: 

  • Wyżywienia 

  Opłaty dodatkowe dla chętnych: 

  • Dojazd z/do Warszawy +150 zł (tylko w przypadku zebrania się odpowiedniej ilości chętnych)

  Aby zarezerwować miejsce należy wpłacić zaliczkę w wysokości 500 zł. Na miesiąc przed wycieczką prosimy o dopłatę 1000 zł, natomiast całą resztę można dopłacić w dniu wyjazdu bezpośrednio u pilota.  Ciekawe artykuły

  Pokaż wszystkie

  Sardynia - Costa Verde to wspaniała wyprawa rowerowa, która urzeka pięknymi widokami, urozmaiconymi trasami oraz wyjątkowymi ludźmi poznanymi na trasie. Wycieczki Rekreacja pozwalają na odkrywanie nowych destynacji w takich krajach jak: Włochy, które dostarczają wyjątkowych wrażeń krajobrazowych i kulturowych. Wyjazd rowerowy realizowany jest w zakwaterowaniu Namioty, wyżywieniu własne oraz transporcie autokar / bus. Organizatorem wyjazdu jest rowerowe biuro podróży Cyklotramp gwarantujące niezapomniane wakacje rowerowe, które na długie lata zapadną w pamięci. Zapraszamy do skorzystania z unikalnej oferty!